Dark Templars

forum sojuszu D.T

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-05-13 00:12:38

Theehd "chwilowo"

Gość

Podanie

Witam wszystkich!
Od razu napiszę że nie daję się tak łatwo okiełznać i zamknąć w ramy wypowiedzi: tak, nie, nie wiem i żeby odpowiadać w punktach, więc może coś o sobie.

Mam na imię Maciek.
Mam 25 lat. Top 451 choć było wyżej ale nie dałem rady upilnować konta podczas wesela i podróży poślubnej, z której z resztą jeszcze nie wróciłem ... pomyliłem zresztą godziny kiedy fs dolatuje. W związku z tym moje konto obecnie to 99% eko bo flotę...flotkę straciłem na rzecz moonika. Ostatnio zrobiłem kolonię w 1 gali żeby być bliżej kumpli z reala. Moja tzw matka jest na 5:178:4 ale wszystkie planety mam podobnie rozwinięte więc o eko się nie martwię. Jestem graczem raczej początkującym bo oprócz tego miałem wcześniej 2 konta na których się uczyłem tej gry od kolegów. Nie wyobrażam sobie współegzystowania w sojuszu nie biorąc aktywnego udziału na forum i we wspólnych lotach. Tyle o mnie... Acha! O sojuszu wiem od gracza Mario167, który mnie chyba zaprosił Jeśli chodzi o akademię to nie jestem przekonany do takich tworów więc proszę o jasną odpowiedź jeśli chodzi o akces do głównego sojuszu.
Pozdrawiam wszystkich!
Elo!

 

#2 2011-05-13 00:18:24

Phantasmagoria

Sierżant

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 232
Punktów :   

Re: Podanie

witamy

Offline

 

#3 2011-05-13 08:32:17

guerilla

Starszy szeregowy

Skąd: [4:238:11]
Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podanie

jestem na tak, ładny top i poważny wiek

Offline

 

#4 2011-05-13 09:32:00

Mrozi09

Gość

Re: Podanie

jestem na tak skladaj do glownego soja podanie i potem rejestracja na forum ( to jest obowiazek )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glatorianie.pun.pl www.eit.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl www.2h3lo.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl